ikona kariera

KARIERA

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, wyślij nam swoje CV.

Stanowisko Asystent/ka działu księgowości preferowany stażysta

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, sortowanie i opisywanie dokumentów pod względem ich rodzaju, rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami w zakresie uzgadniania rozrachunków i innych czynności księgowych
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • przygotowywanie rozliczeń udzielonych zaliczek, weryfikacja poprawności opisów otrzymanych faktur
  • sporządzanie raportów i zestawień dla Działu Administracji i Finansów
  • pomoc w czynnościach księgowych działu

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe
  • mile widziana znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • chęć do nauki, sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • zdobycie praktycznego doświadczenia w dziale księgowości
  • możliwość odbycia płatnego stażu w firmie farmaceutycznej
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • staż od maja/czerwca 2019 – na okres 3-6 miesięcy

Mile widziane osoby zarejestrowane w PUP lub z możliwością rejestracji (staż).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z wymaganą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))